سوالات متداول

سوالات متداول

همه ورزشکاران قبل از دریافت برنامه تمرینی و غذایی ممکن است یکسری سوالات براشون پیش بیاد ، تناسب آنلاین در این بخش سعی کرده به بیشترین سوالاتی که ممکنه برای شما پیش بیاد پاسخ بده تا شما با آگاهی و اطلاعات بیشتری نسبت به ما اقدام به همکاری کنید.

تیم تناسب آنلاین به صورت آنلاین ارائه خدماتی همچون تنظیم برنامه های بدنسازی دارد ، شما پس از دریافت برنامه پشتیبانی دارید که بر اساس انتخاب پکیج های مختلف به شما ارائه می شود.
بله ، شما هر پکیجی که انتخاب کنید دارای پشتیبانی است که سطح پشتیبانی در پکیج ها متفاوت است ، شما هر سوالی که داشته باشید توسط کارشناس مربوطه پاسخ داده می شود.
بله مربی از شما هر دو هفته گزارش عملکرد میخواهد تا بتواند در روند تغییرات شما باشد و حتی در صورت لزوم تغییراتی در برنامه ایجاد کند.
شما در هنگام ثبت نام فرمی رو کامل میکنید که تمام اطلاعات فردی و بدنی شما در آن ثبت می شود ، از وزن ، سایزها و ... تیم تناسب آنلاین بدن شما را بر اساس عکس های بدن و سایر اطلاعات آنالیز می کند و طبق آن برنامه تنظیم می شود و تمام برنامه ها مختص شما به صورت اختصاصی است.
تنظیم برنامه ها بر اساس شرایط ورزشکار مشخص می شود و معمولا بین 4 تا 6 هفته برای اجرای هر برنامه در نظر گرفته  می شود.
کارشناسان مربوطه حرکات جایگزین رو برای شما در نظر میگیرند.
خیر ، شما در حین تکمیل اطلاعات فردی ، مشخص میکنید که قصد مصرف مکمل دارید یا خیر ، در صورتی که تمایل به مصرف داشته باشید ، در برنامه نوشته می شود در صورتی که قصد مصرف نداشته باشید ، در رژیم غذایی برای شما جبران می شود.
شما در پنل کاربری خود نمودار تغییرات ماهانه دارید ،تغییرات در وزن و سایز ها که به راحتی هر ماه در نموداری کامل قابل بررسی است و شما نیز به آن دسترسی دارید. علاوه بر آن ، شما توسط مربی بررسی می شوید.