سوالات متداول

سوالات متداول

همه ورزشکاران قبل از دریافت برنامه تمرینی و غذایی ممکن است یکسری سوالات براشون پیش بیاد ، تناسب آنلاین در این بخش سعی کرده به بیشترین سوالاتی که ممکنه برای شما پیش بیاد پاسخ بده تا شما با آگاهی و اطلاعات بیشتری نسبت به ما اقدام به همکاری کنید.

تیم تناسب آنلاین به صورت آنلاین ارائه خدماتی همچون تنظیم برنامه تمرین ، غذایی و مکمل دارد ، شما پس از دریافت برنامه پشتیبانی دارید که بر اساس انتخاب پکیج های مختلف به شما ارائه می شود.
بله ، شما هر پکیجی که انتخاب کنید دارای پشتیبانی است که سطح پشتیبانی در پکیج ها متفاوت است ، شما هر سوالی که داشته باشید توسط کارشناس مربوطه پاسخ داده می شود.
رژیم غذایی بر اساس سطح ورزشکار تنظیم می شود ، شما چه حرفه ای باشید چه مبتدی بر اساس نیاز بدن شما برنامه تنظیم می شود. تمایزی که ما در تنظیم برنامه ها داریم ، در نظر گرفتن شرایط زندگی و شرایط مالی ورزشکار است ، تا در هر وضعیتی که قرار دارد بتواند رژیم رو رعایت کنید. ضمن اینکه در رژیم های ما غذاهای عجیب غریب استفاده نمی شود.
شما در هنگام ثبت نام فرمی رو کامل میکنید که تمام اطلاعات فردی و بدنی شما در آن ثبت می شود ، از وزن ، سایزها و ... تیم تناسب آنلاین بدن شما را بر اساس عکس های بدن و سایر اطلاعات آنالیز می کند و طبق آن برنامه تنظیم می شود و تمام برنامه ها مختص شما به صورت اختصاصی است.
تنظیم برنامه ها بر اساس شرایط ورزشکار مشخص می شود و معمولا بین 4 تا 6 هفته برای اجرای هر برنامه در نظر گرفته  می شود.
کارشناسان مربوطه حرکات جایگزین رو برای شما در نظر میگیرند.
خیر ، شما در حین تکمیل اطلاعات فردی ، مشخص میکنید که قصد مصرف مکمل دارید یا خیر ، در صورتی که تمایل به مصرف داشته باشید ، در برنامه نوشته می شود در صورتی که قصد مصرف نداشته باشید ، در رژیم غذایی برای شما جبران می شود.
شما در پنل کاربری خود نمودار تغییرات ماهانه دارید ،تغییرات در وزن و سایز ها که به راحتی هر ماه در نموداری کامل قابل بررسی است و شما نیز به آن دسترسی دارید. علاوه بر آن ، شما توسط مربی بررسی می شوید.